Master TS-2K Lacquer 5.0L (lakas)

 • Pavadinimas: „WOCA Master TS-2K“
 • Sudėtis: pagamintas vandens pagrindu
 • Pritaikymas: intensyviai naudojamų patalpų dangai
 • Išeiga: 8-10 m2/L
 • Talpa: 5 l

Intensyviai naudojamų patalpų ir sporto salių dangai

Grindų lakas “WOCA Master TS-2K” specialiai sukurtas intensyviai naudojamų patalpų, sporto ir įvairios paskirties patalpų dangoms, veikiamoms didelio srauto ir dėvėjimo. Grindų lakas pranoksta kitus produktus savo savybėmis: suteikia patikimą apsaugą, yra ypač patvarus ir atsparus batų žymėms ir įbrėžimams. Dvikomponentis, pagamintas vandens pagrindu. Grindų lakas nekenkia vidaus patalpų mikroklimatui, garantuoja komfortišką darbo eigą ir saugią aplinką baigus darbą. Sertifikuotas naudoti sporto patalpose.

 • Ypač stiprus ir atsparus
 • Sertifikuotas naudoti sporto patalpose
 • Neslidus
 • Nekenkia vidaus patalpų mikroklimatui

Svarbu! Mediena ir lakas turi būti laikomi bent 15°C temperatūroje (pageidautina apie 20°C). Patalpoje turi būti apie 40 – 60% oro drėgnumas. Atlikus darbus ir gerai ir išdžiūvus lakui (2–4 val), gerai išvėdinkite patalpas. Taip užtikrinsite greitą išgaravimą ir trumpiausią lako kietėjimo laiką. Paskutinį kartą šlifuodami neapdorotą medieną naudokite 100-120 grūdėtumo šlifavimo popierių. Po to grindis kruopščiai išsiurbkite ir nuvalykite specialia mikro šluoste. Prieš gruntuodami įsitikinkite, kad paviršius sausas ir švarus.  Gruntavimui naudokite įtrūkimus sumažinantį “WOCA Master Base” gruntą šviežiai nušlifuotai medienai  arba “WOCA Master Multi” gruntą uosiui, egzotinėms rūšims ar senai medienai, apdirbtai aliejumi arba vašku.

Grindų lako “WOCA Master TS-2K” naudojimas:

 1. Padenkite medienos paviršių gruntu. Gruntui išdžiūvus (1–2 val), sumaišykite “WOCA MASTER TS-2K” laką su “WOCA Master Classic” kietikliu. Prieš naudojimą gerai suplakite. Prieš pradedant lakuoti leiskite mišiniui pastovėti 10 minučių, kol pradės veikti kietiklio aktyviosios medžiagos.
 2. Padenkite sluoksnį “WOCA Master TS-2K” lako su kietikliu naudodami šepetėlį arba volelį. Leiskite paviršiui džiūti vieną parą.
 3. Nušlifuokite paviršių naudodami 120-200 grūdėtumo šlifavimo popierių ir kruopščiai išsiurbkite.
 4. Padenkite paskutinį sluoksnį “WOCA Master TS-2K” lako su kietikliu (naujai paruošto mišinio).
 5. Nulakuotas grindis pradėti atsargiai naudoti galite po maždaug 5 – 6 valandų. Nestatykite baldų bent 24 valandas po to, kai grindis padengsite paskutiniu sluoksniu lako. Grindis pradėti naudoti įprastai ir kloti kilimus galite po 5 dienų.

218.29€

Viso yra 5 vnt

Šiai prekei taikomas minimalus perkamas kiekis.
Nerandate reikiamo kiekio? Susisiekime!

Gaminio būsena

Užsakomoji prekė

Gamintojas

Woca


Pristatymas 2-4 savaitės Prekės pristatomos per 2-4 savaites